FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ubieramy się adekwatnie do pogody. W upalne dni będą to spodenki , koszulka , czapeczka daszkiem, kapelusz, okulary słoneczne ; w chłodne dni swetry kurtki ; w dni deszczowe płaszcze przeciwdeszczowe. Obowiązkowe są buty sznurowane lub sandały (nie japonki), w których będziemy ewentualnie brodzili w wodzie.

Sprzęt jaki udostępniamy posiada wszelkie certyfikaty, co powoduje, że jest przystosowany do pływania po górskich rzekach i trudno go zniszczyć. Każdy uczestnik jest wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz profesjonalny sprzęt: polskiej firmy Wats, każdy ponton posiada certyfikat. Jeśli będą Państwo stosować się do wytycznych jakie podajemy przy szkoleniu przed spływem, obiecujemy iż spływ jest bardzo bezpieczny.

Posiadamy sprzęt aby jednocześnie zorganizować :

-spływ pontonowy na 100 osób

-spływ kajakowy na 60 osób

Do dyspozycji mamy :

-pontony 7 osobowe oraz 5 osobowe

-kajaki dwuosobowe

Na miejscu mety, w Miejscowości Mrzygłód jest wyznaczony teren na ognisko, grill z ławeczkami.
W miejscowości Liszna jest możliwość zjedzenia*: kiełbaski z ogniska napicia się herbatki ; napojów

* – Minimalna liczba grupy to 7 osób

Jeśli pada deszcz zawsze konsultujemy się z uczestnikami czy chcą płynąć podczas deszczu czy przekładamy spływ na inny termin.

Sezon zaczynamy w kwietniu a kończymy w październiku.

Nie jest to konieczne, lecz istnieje ryzyko, że wszystkie miejsca w spływie będą już wcześniej zarezerwowane. W takim przypadku niemożliwością jest zabrać dodatkowe osoby ponad maksymalną ilość miejsc.

Dokumenty do pobania

Regulamin
Zgoda dla dziecka
Lista uczestników
SZCZEGÓŁY