O FIRMIE

Kilka słów o nas

Kilka słów o nas
Historia naszych spływów rzeką San się rozpoczęła! Jesteśmy grupą osób, która od lat planowała organizowanie spływów pontonowo-kajakowych po rzece San. W sierpniu 2019 po spełnieniu wszystkich niezbędnych pozwoleń spełniły się nasze marzenia : wystartowaliśmy z ofertą spływów pontonowych, ,a w maju 2020 wystartowaliśmy z ofertą spływów kajakowych. Naszym celem jest zapewnienie niezapomnianych wrażeń wszystkim, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Gwarantujemy dobrą zabawę i najwyższej jakości obsługę.
Spływy organizujemy na pięciu trasach:
Trasa 1: Sanok – Międzybrodzie
Trasa 2: Sanok – Liszna
Trasa 3: Sanok – Mrzygłód
Trasa 4: Sanok – Ulucz
Trasa 5: Mrzygłód – Ulucz
Startujemy z Sanoka, siedem dni w tygodniu, o godzinie 11.30 i 15.30.
Istnieje możliwość dobrania dowolnej godziny na życzenie klienta.

Nasz sprzęt

Kilka słów o naszym sprzęcie
Do dyspozycji mamy profesjonalny sprzęt: pontony  5–7 osobowe z serii RAF firmy Wats oraz kajaki 2-osobowe PRODIGY 2 EXP firmy Perception
Każdy z uczestników spływu zaopatrzony jest w kamizelkę asekuracyjną oraz pagaj / wiosło
Zapraszamy wszystkich chętnych na spływ piękną i urokliwą doliną Sanu!

Bezpieczeństwo

Posiadamy najnowocześniejsze pontony na rynku. Mają one podwójne dno, co znacząco podwyższa poziom bezpieczeństwa. Takie rozwiązanie pozwala na spływ pontonem pomimo wystających kamieni, ponieważ ponton może się po nich „prześlizgnąć”. Nawet w przypadku rozerwania powłoki pontonu, woda nie przedostanie się do środka.
Nasze pontony posiadają 7 niezależnych, osobno napełnianych, komór. W przypadku rozerwania się którejkolwiek z nich, reszta dalej będzie swobodnie utrzymywać ponton na powierzchni wody. Rozwiązanie takie maksymalnie zwiększa bezpieczeństwo uczestników spływu.
Na życzenie klienta udostępniamy specjalne aluminiowe pagaje. Są one 3 razy lżejsze od standardowych, drewnianych. Pagaje wykonane są z najlepszych materiałów, zapewniając najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Używane przez nas kamizelki asekuracyjne zaprojektowane są z użyciem najnowszych technologii, dzięki czemu każdy może czuć się bezpiecznie niezależnie od sytuacji. Posiadamy również specjalne kamizelki dla dzieci, z wystającym kołnierzem, dodatkowo zabezpieczającym dziecko podczas spływu.
Wszystkich uczestników spływu odwozimy z powrotem na miejsce startu do Sanoka. Nie musisz martwić się o transport z powrotem do miasta – my zapewniamy go dla Ciebie!*
* – Poza grupami autokarowym

Dokumenty do pobania

Regulamin
Zgoda dla dziecka
Lista uczestników
SZCZEGÓŁY