Spływ pontonowy Sanok

Spływy pontonowe

Spływ pontonami Sanem to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. 

Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, spływ pontonami, jest przeznaczony właściwie dla każdego! Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. W stabilnych i niewywrotnych pontonach łatwo jest się zrelaksować, podziwiać widoki czy fotografować.  Jednym słowem… Spływ pontonowy Sanem to wspaniałe urozmaicenie urlopu, wyjazdu rodzinnego, spotkania przyjaciół czy pobytu w sanatorium.

Spływy pontonowe w Bieszczadach

Bieszczady to pasmo górskie w Karpatach Wschodnich, w południowo-wschodniej Polsce i północno-wschodniej Słowacji. Pasmo to liczy ponad 100 jezior i kilka ośrodków narciarskich. Jednak nie tylko z tego względu Bieszczady są popularnym celem turystów. Jedną z letnich atrakcji cieszących się ogromną popularnością są spływy pontonowe. Taka forma rekreacji daje uczestnikom wyjątkową możliwość poznania najpiękniejszych zakątków regionu z zupełnie innej perspektywy. Spływ pontonami jest atrakcją dla wszystkich! Taki wodny wypad plenerowy w Bieszczadach to spełnienie marzeń amatorów i profesjonalistów, dla których fotografowanie przyrody jest nieodłączną częścią przeżywania kontaktu z naturą. Trudno o lepszy sposób na relaks, dlatego wysiłek fizyczny i umysłowy wykonywany podczas spływu pontonowego może pomóc w poprawie samopoczucia i zmniejszeniu napięcia związanego z życiem codziennym. Spływy pontonowe w Bieszczadach to sposób na stres, to możliwość obejrzenia nieznanych zakątków tych cudownych gór, to świetna metoda, żeby się pozytywnie zmęczyć fizycznie, ale przede wszystkim to doskonała zabawa dla całej rodziny!

CENA ZAWIERA

 • Wynajęcie pontonu
 • Kamizelkę ratunkową 
 • Kask
 • Pagaje
 • Instruktarz bezpieczeństwa
 • Ubezpieczenie NWW (dodatkowo płatne)
 • Opieka Instruktorów (dodatkowo płatne)
 • Wparcie ratownika WOPR (dodatkowo płatne) 

Dlaczego warto?

 • Świetna zabawa
 • Nowa przygoda
 • Integracja z naturą
 • Niezapomniane przeżycia
 • Ciekawe zdjęcia 
 • Poprawa tężyzny fizycznej
 • Pozwala oswoić się z wodą 
 • Regeneracja psychiczna
 • Poprawia samopoczucie
 • pozwala zapomnieć o problemach
 • Rozwija umiejętność samodzielności
 • Wzmaga integrację

Trasa rozpoczyna się w Sanoku koło mostu Biała Góra, zaraz przy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. W tym miejscu znajduję ogromny parking przy którym można zostawić swój samochód. Spokojna i rekreacyjna trasa z pięknymi krajobrazami m.in. na cerkiew w Międzybrodziu. To zdecydowanie jedna z najładniejszych tras, która obfituje w piękne widoki, a co najważniejsze jest bardzo bezpieczna.

Trasa kończy się w miejscowości Międzybrodzie, przy dużym parkingu, na którym może oczekiwać Autokar na grupę. Jest to najkrótsza trasa którą można płynąć, przeznaczona głównie dla dzieci i najmniej wytrwałych fizycznie.

Współrzędne GPS parkingu na przystani końcowej: N49.606366 ,  E22.204529

Długość:

6km

Czas trwania:

1.5h

Dla kogo:

dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, zielonych szkół

Trasa rozpoczyna się w Sanoku koło mostu Biała Góra, zaraz przy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. W tym miejscu znajduję ogromny parking przy którym można zostawić swój samochód. Spokojna i rekreacyjna trasa z pięknymi krajobrazami przeznaczona głownie dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Na większości tego odcinka rzeki, głębokość Sanu waha się od 30 do 40 cm.

Trasa kończy się  w miejscowości sanatoryjnej – Liszna, gdzie jeden z dwóch ośrodków należał do fundacji Michaliny Mościckiej, pierwszej damy Polski z okresu II Rzeczypospolitej.

Długość:

8km

Czas trwania:

1.5-2h

Dla kogo:

dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, zielonych szkół

Trasa rozpoczyna się w Sanoku koło mostu Biała Góra, zaraz przy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. W tym miejscu znajduję ogromny parking przy którym można zostawić swój samochód. Trasa średnia dla wytrwałych. Trasa ta jest średnio wymagająca. Trasa jest wspaniała pod względem widokowym i gwarantuje, że zobaczymy okazy dzikich ptaków.

Trasa prowadzi przez miejscowości: Trepcza, Liszna, Dębna i kończy się  pod „Diablą Górą” w miejscowości Mrzygłód, tuż za mostem prowadzącym do Tyrawy Solnej.

Długość:

12km

Czas trwania:

2-3h

Dla kogo:

dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, zielonych szkół

Organizacja spływu pontonowego

Szukasz atrakcji, która wzbogaci rodzinne wakacje, wypad z przyjaciółmi, firmową integrację, a może szkolną wycieczkę? Oferujemy organizację bezpiecznych spływów pontonowych, które stanowią nie tylko doskonałą zabawę, ale mają także wartość integracyjną. Proponujemy cztery warianty tras przeznaczonych dla mniej lub bardziej wymagających. Sam zdecyduj, czy wybierzesz spływ pontonem na 7, 8, 12 czy może 30 kilometrów.

Spływ pontonem w okolicach Sanoka

Jeżeli podczas urlopu, rodzinnych wczasów czy szkolnej wycieczki chcesz cieszyć się bliskością przyrody, spływ pontonem to doskonały sposób na spędzenie czasu. Pasażerom naszych dmuchanych okrętów oferujemy kompletny osprzęt w postaci kamizelek ratunkowych, kasków, pagajów, a oprócz tego zapewniamy też opiekę profesjonalnych instruktorów. Nasze pontony są sprzętem w pełni bezpiecznym. Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i grupowych – gwarantujemy niepowtarzalną rozrywkę niezależnie od tego, czy planujesz rodzinny weekend (znajdziesz u nas także pontony dla dzieci), czy firmowy wyjazd integracyjny. Sprawdź cennik naszych spływów pontonowych!

Grupowy spływ pontonowy – aktywny wypoczynek na wodzie

Spędź kilka godzin na pontonie i sam przekonaj się, jak miło jest wypoczywać aktywnie. Podziwiaj piękno przyrody, łap niezwykłe kadry aparatem fotograficznym. Już dziś zarezerwuj grupowy spływ pontonowy. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wyjazd rodzinny czy firmowy – oddaj organizację w nasze ręce. Spływy rozpoczynamy w Sanoku, a kończymy je w Międzybrodziu, Lisznej, Mrzygłodzie, Uluczu czy Krzemiennej. Postaw na niezapomniany wypad integracyjny. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Spływy pontonowe

Spływy pontonowe z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wcale nas to nie dziwi – w końcu pontony to doskonały sposób na dobrą zabawę łączącą sport i rekreację! Taka forma aktywności z pewnością urozmaici każdy wyjazd rodzinny, spotkanie z przyjaciółmi czy firmowy event. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń dla siebie lub dla swoich bliskich – zapraszamy do SanLis. Zajmujemy się organizacją spływów pontonowych w Sanoku! Do dyspozycji naszych gości oddajemy profesjonalne pontony i bardzo doświadczoną kadrę.

Zapraszamy na grupowe, integracyjne spływy pontonowe!

Spływ pontonami Sanem to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu, poprawę kondycji, a także integrację z naturą i podziwianie tego, co województwo podkarpackie ma do zaoferowania! Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, spływ pontonami, jest przeznaczony właściwie dla każdego! Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. W stabilnych i niewywrotnych pontonach łatwo jest się zrelaksować, podziwiać widoki, fotografować otaczającą przyrodę i zregenerować psychicznie. Nasze pontony turystyczne są najwyżej klasy, od najlepszych producentów i zrobione z najtrwalszych materiałów. Spływy pontonowe organizujemy na trzech trasach różniących się od siebie długością i czasem trwania spływu: Sanok – Międzybrodzie, Sanok – Liszna oraz Sanok – Mrzygłód. Skontaktuj się z nami, wybierz jedną z trzech wariantów tras i przeżyj wspaniałą przygodę! Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i wycieczek szkolnych, zielonych szkół, sanatoriów, grup zorganizowanych oraz firm. Spływy grupowe to świetny sposób na integrację lub wspólne spędzenie niezapomnianego czasu.

SanLis – organizator spływów pontonowych w Sanoku

Nad bezpieczeństwem naszych żadnych wodnych przygód Klientów czuwają doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani instruktorzy, którzy dbają również o dobrą atmosferę oraz chętnie dzielą się wiedzą praktyczną i teoretyczną na przykład z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Każdy uczestnik spływu pontonowego ma też zapewnioną kamizelkę ratunkową. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na spływ jedną z tras – gwarantujemy, że na każdej z nich czekają piękne widoki, które zapadają na długo w pamięci.

SZCZEGÓŁY